Płytki do łazienki - jakie wybrać

2016-03-06

Wybór płytek do łazienki często okazuje się nie lada wyzwaniem, ponieważ ogromna ilość dostępnych wzorów i kolorów może przytłaczać. Z kolei zbyt mały wybór również nie jest korzystną opcją, ponieważ może uniemożliwiać spełnienie oczekiwań klienta. Na szczęście w Lublinie można dostać płytki o różnych  wielkościach i wzorach. Dobrze jednak  wcześniej zastanowić się jaki efekt pragnie się osiągnąć, aby ostateczne wykończenie wnętrza podobało się mieszkańcom.

Łazienka jasna czy ciemna
Obydwa rozwiązania mają swój urok. Jasne płytki świetnie sprawdzą się w niedużym pomieszczeniu. W połączeniu z dobrym oświetleniem i dużym lustrem uda się optycznie powiększyć pomieszczenie. Dzięki jasnym barwom (wszelkie szarości, biele, czy odcienie wanilii sprawdzą się idealnie) będzie sprawiało bardziej przestronne wrażenie. W przypadku ciemnych płytek, mocno kontrastujących z jasnymi elementami, jak na przykład wanna czy umywalka, uzyskany zostanie pożądany przez niektórych efekt eleganckiego kąpielowego gabinetu.

Kiedy decyzja o kolorze łazienki zostaje podjęta, przychodzi czas na zastanowienie się gdzie najlepiej zaopatrzyć się w niezbędne materiały. Płytki w Lublinie do łazienki są dostępne w wielu sklepach. Wybór jest spory, zatem na pewno każdy znajdzie produkt, który będzie mu odpowiadał.