Różne rodzaje wanien

2016-04-19

Urządzane łazienki nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza jeżeli pomieszczenie ma nieregularny kształt. Na szczęście każdą łazienkę można zaaranżować tak, aby była funkcjonalna.

Aranżacja
Wiele osób będąc w trakcie prac wykończeniowych zastanawia się jaką wannę najlepiej wybrać. Na szczęście możliwości jest naprawdę dużo, a każda z nich gwarantuje atrakcyjny wygląd wnętrza.

W Radomiu wanny można kupić w różnych kształtach. Do najbardziej popularnych należą oczywiście te prostokątne. Nikogo nie powinno to dziwić, bowiem takie rozwiązanie okazuje się praktyczne w każdym wnętrzu. Wynika to z faktu, że taka wanna może zostać zamontowana na dwa sposoby: dwie ściany przylegające do murów pomieszczenia, natomiast pozostałe dwie zostają pokryte wcześniej wybranymi kafelkami. Możliwe jest również zamontowanie jej w taki sposób, by przylegała tylko do jednej ze ścian.

Inne wanny dostępne w Radomiu mają asymetryczny kształt, na przykład trójkąta lub innego wielokąta. Można wybrać taką, która jeden kąt ma zaokrąglony, co korzystnie wpłynie na bezpieczeństwo w łazience.

W łazienkach o większym metrażu bardzo dobrze sprawdzają się wanny owalne oraz okrągłe. Część z nich jest zwężana z jednej strony, zatem pozwala na oszczędność wody.