Płytki ceramiczne Venis

2018-09-11
Glazura ścienna i podłogowa nigdy nie wychodzi z mody. Jest niezwykle praktyczna, elegancka, łatwa do utrzymania w czystości, a co najważniejsze – jest bardzo trwała.

Płytki Venis


Decydując się na wyłożenie ścian i podłóg glazurą, zapewniamy sobie stylowe wnętrza na dowolnie długi czas, ponieważ dobrze umiejscowione płytki nie wymagają szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych i konserwacyjnych – zazwyczaj wystarczy je umyć wodą z delikatnym środkiem myjącym.

Jedną z przodujących firm produkujących glazurę ścienną i podłogową jest hiszpańska firma Porcelanosa Grupo, produkująca płytki ceramiczne marki Venis, znajdziesz ją tu https://www.banyo.pl/pol_m_Akcesoria_Akcesoria-lazienkowe_polki-lazienkowe-283.html. Bogata oferta firmy prezentuje oryginalne płytki w szerokiej gamie wzorów, kolorów i rozmiarów z przeznaczeniem do każdego pomieszczenia.

Rodzaje ceramicznych płytek Venis


Spośród najbardziej popularnych wzorów można wyróżnić:
  • kolorowe mozaiki – wyróżniające się nowoczesnymi kształtami,różnorodnością kolorów,  z połyskiem lub matową jedwabistą powłoką;
  • tradycyjne płytki ścienne gładkie lub wzorzyste, z powierzchnią o wypukłej albo wklęsłej fakturze lub z efektem 3D;
  • płytki podłogowe stylizowane na drewno, beton, metal i inne materiały,
  •   do złudzenia  przypominające te naturalne produkty;
  • płytki elewacyjne, bardzo trwałe i odporne na niekorzystne czynniki atmosferyczne.

Marka Venis, na tle innych producentów płytek ceramicznych zdecydowanie wyróżnia się zastosowaniem nowoczesnej technologii w produkcji. Produkowane płytki Venis wykonane są z materiałów najwyższej jakości, a szeroki wachlarz wzorów oraz niecodzienny design stawia firmę na wysokiej pozycji cenionych producentów branżowych.