Gdzie najtaniej kupić akcesoria łazienkowe?

Zakup tanich akcesoriów łazienkowych to nie lada sztuka – wybór odpowiednich elementów wyposażenia łazienki oraz oszczędzanie często nie ...


Ile trzeba zapłacić za nową baterię prysznicową?

Urządzasz łazienkę i potrzebujesz baterii do prysznica? A może stara, wysłużona bateria przestała działać i rozglądasz się za nową? Sprawdź ile wynosi obecnie zakup nowej baterii.
 
Baterie prysznicowe to specyficzne produkty. O ich cenie decyduje przeważnie jakość, sposób wykonania, ...

Modna łazienka

Łatwo zauważyć, że ostatnim krzykiem mody w łazience są baterie podtynkowe, czyli baterie ukryte w ścianie. Coraz częściej pada też pytanie, czy warto wymienić nasze stare baterie łazienkowe na nowe, takie, których zupełnie nie widać?
 

Wymienić czy nie?

Baterie ...

Metal, szkło i geometryczne kształty - postaw na nowoczesne oświetlenie

Jednym z najistotniejszych czynników wpływających na dobre samopoczucie i komfort mieszkania jest oświetlenie. Ideałem jest jeśli światło ma kolor zbliżony do światła dziennego, które oczy odbierają jako najbardziej naturalne.

Nie bez znaczenia ma również rozmieszczenie źródeł ...


Ceramika Limone - nowość na rynku płytek

Płytki ceramiczne dostępne na Polskim rynku posiadają bardzo duże zróżnicowanie ze wzsględu na wymiary, kolory, czy właściwości takie jak np ścieralność. Wydawać by się mogło, że w świecie płytek nie zachodzą większe zmiany - jest to jednak nie prawda.

Producenci co ...


91011121314151617